Фільтр

Информація

Друк на повітряних кульках

Друк на повітряних кульках методом шелкографіі - це перенесення зображення або логотипу на латексну поверхню повітряної кульки. Друк на повітряних кульках стає все більш популярним і затребуваним. Широко використовується при організації рекламних кампаній, а так само аеродізайнери для оформлення тематичних композицій з повітряних кульок. Дана те...

Друк на повітряних кульках методом шелкографіі - це перенесення зображення або логотипу на латексну поверхню повітряної кульки. Друк на повітряних кульках стає все більш популярним і затребуваним. Широко використовується при організації рекламних кампаній, а так само аеродізайнери для оформлення тематичних композицій з повітряних кульок. Дана технологія відрізняється відносно невисокою ціною, оригінальністю, а й викликає інтерес у публіки.

- Предоплата 50% для тиражів від 3000 шт., для тиражів до 3000 шт. передоплата 100%.

!!!КУЛЬКИ BELBAL +1ГРН ЗА КУЛЬКУ!!!

УВАГА!

Для замовлення друку на кульках Вам необхідно надати макет (логотип, малюнок) у векторному форматі (.cdr, .ai, .eps)

- якщо у вас немає макета, послуги дизайнера щодо його підготовки оплачуються окремо.

- вартість заміни кольору друку 200 грн.

- термін виготовлення від 1 до 5 робочих днів з моменту оплати замовлення.

- терміновий друк за 24 години, вартість +50% від прайсу.

Нанесення логотипу чи будь-якого іншого зображення на латексні повітряні кульки від виробника.

Более

Друк на повітряних кульках Товаров: 2.

Подкатегории

 • Одноколірний друк
  !!!КУЛЬКИ BELBAL +1ГРН ЗА КУЛЬКУ!!!
  Виконуємо друк на повітряних кульках для всієї України. Відправка з виробництва щодня, окрім неділі.
  Брендовані повітряні кульки широко використовуються в рекламних акціях, на різномантних виставках, на корпоративах, а також як оригінальне оформлення урочистостей.
 • Друк у два кольори

  !!!КУЛЬКИ BELBAL +1ГРН ЗА КУЛЬКУ!!!

  Повітряні кульки з логотипом – відмінна ідея для святкування та ефективний маркетинговий інструмент на виставках, конференціях, рекламних акціях.
  Пропонуємо якісний друк на кулях та пакетах методом шовкографії у строк від 1 дня за низькими цінами від виробника. Наносимо будь-які малюнки, написи, та логотипи.

 • Триколірний друк на...

  Друк на кульках – це унікальний спосіб зробити будь-який захід незабутнім і яскравим. Цей тип друку підходить для створення сувенірів, брендування продукції або декорування святкових заходів. Для друку на кулях використовуються спеціальні технології, які дозволяють надрукувати зображення на кульки, зберігаючи яскраві та насичені кольори. Залежно від потреб замовника, можна вибрати різні типи друку, щоб отримати оптимальний результат. Друк на повітряних кульках стає все популярнішим, оскільки це простий і доступний спосіб прикрасити будь-який захід і залишити незабутні враження.

 • Чотирьохколірний друк

  Повітряні кульки з логотипом – це чудова нагода для кожної компанії провести презентацію, промо-акцію чи рекламну кампанію. Повітряні кульки асоціюються у більшості людей з чимось прекрасним і позитивним, і це може позитивно позначиться на іміджі компанії, адже якщо сама рекламна кампанія або промо-акція викликає позитивні емоції у цільової аудиторії, то вони і до самої компанії і до її товарам та послугам відноситимуться лояльно надалі. Друк логотипу на повітряних кульках —  тренд, до якого вдається більшість компаній, як успішних, так і бізнес-початківців.

 • П'ятикольоровий друк

  Друк на кульках здійснюється для конкретної урочистості, наприклад, на них друкують вітання з днем ​​народження, ювілеєм, днем ​​весілля тощо. У нас можна купити готові повітряні кульки з привітаннями, а також їх можна замовити, тим самим ви створите унікальну кулю з привітаннями. Наприклад, ви можете замовити іменну кулю з особистими привітаннями або з якимось зображенням.

 • Друк на кульках-гігантах

  Якісний друк на кульках гігантах з доставкою по Україні. УВАГА!!! Друк здійснюється від 4-6 днів, від дня подачі макету.

  Незважаючи на простоту, повітряні кулі є одним з найефективніших видів прикраси залів, презентаційних майданчиків. Вже своїм зовнішнім виглядом вони створюють певний настрій і надають об'єкту необхідну частку урочистості. Використання повітряних куль зробить будь-яку акцію, подія, корпоративний захід незабутнім і оригінальним. При цьому ціна на декорування повітряними кулями дозволяє використовувати цей вид прикрас всім бажаючим. 

 • Друк на кульках...

   УВАГА!!! Друк здійснюється від 4-6 днів, від дня подачі макету.

Показаны элементы: 1 – 2 из 2

Друк на повітряних кулях стає все більш популярним і затребуваним. Широко використовується для організації рекламних кампаній. Ця технологія відрізняється відносно невисокою ціною, оригінальністю, і викликає інтерес у публіки.

Зміна фарби друку (при друкуванні одного тиражу куль) – 200, 00 грн
Створення векторного макета – від 200 гривень
Куля металік, діаметр 12″ (30 см) + 0,80 грн/шт до вартості таблиці
Куля ХРОМ, діаметр 12″ (30 см) ) + 6,50 грн/шт до вартості таблиці
Куля-серце, діаметр 12″ (30 см) + 3, 50 грн/шт до вартості таблиці
Друк золотою фарбою + 20% до вартості таблиці

!!!КУЛЬКИ BELBAL +1ГРН ЗА КУЛЬКУ!!! 

Терміновий друк, без урахування завантаження виробництва +50% до вартості


Вартість куль з логотипом ТМ Gemar Balloons (Italy):
10″(25 см) металік + 1,00 грн до вартості в таблиці
11″ (28 см) металік + 1, 20 грн у вартість у таблиці


Інформація про особливості друку в 2, 3, 4 кольори на повітряній кулі: Багатобарвний друк на повітряних кулях – дуже складний процес. Друк на повітряних кулях здійснюється на надутих кульках, що видуваються, вібрують, згинаються, приспускаються під час друку.

Точне поєднання кольорів на такому нестійкому носії рідкісне явище, тільки кожна 5 - 6-а кулька "ідеальна", більшість логотипів друкуються зі зміщенням одного до іншого порядку 1,0 - 2,0 мм одного кольору по відношенню до іншого кольору в будь-якому напрямку.

Тому більшість макетів адаптуються нашими дизайнерами: збільшуються обведення, відстань між квітами тощо.